Kameralne Tarasy

Kameralne Tarasy

Nieruchomości

Kameralne Tarasy to projekt nieruchomościowy w zakresie budownictwa mieszkaniowego zlokalizowany w Redzie realizowany przez Locuss Group/Tritum Property. Powstające budynki będą uzupełnieniem osiedla Leśne Tarasy, przy czym planowane technologie ekologiczne zapewnią niskie koszty utrzymania lokali.


Na atrakcyjnie zlokalizowanej działce (sąsiedztwo lasu i przystanku SKM ) w 12 budynkach powstanie do 70 mieszkań o powierzchni od 36 m2 do 75 m2. Łączna powierzchnia użytkowa planowanego osiedla to ok. 3740 m2, zaś przewidywany termin realizacji inwestycji to 2 lata.


Podstawą inwestycji jest działka o powierzchni 5285 m2 z pozwoleniem na budowę budynków wielorodzinnych, której wartość rynkowa jest szacowana na 3,5 mln zł. W pierwszej kolejności przewiduje się przygotowanie nowej koncepcji zabudowy i projektu budowlanego. W drugim etapie finansowana będzie budowa mieszkań.   


Więcej informacji o projekcie na stronie www.kameralnetarasy.pl. Jeżeli jesteś zainteresowany możliwością zainwestowania w to przedsięwzięcie zapisz się na listę oczekujących lub newsletter Wspólnego Interesu.

Udostępnij