Fucktura

Fucktura

Usługi dla biznesu / IT

Fucktura to projekt, który sprawi, że wystawianie i opłacanie faktur już nigdy nie będzie nudne, zaś samodzielne prowadzenie uproszczonej księgowości będzie banalnie proste. Dla osób które mają dystans do siebie i otaczającej rzeczywistości Fucktura dostarczy codziennej porcji humoru i rozrywki pozwalających trwać w biznesie pomimo różnego rodzaju przeciwności, w tym trudnych klientów, groźnych wirusów, tarcz i innych pułapek ;)


Użytkownik będzie mógł dołączać do faktury żarty lub memy tworzone przez zespół kreatywny Fucktury. Będzie mógł także popisać się swoją oryginalną twórczością, tudzież nadać swoim fakturom spersonalizowaną szatę graficzną. I to wszystko za piątaka :) ... lub trochę więcej ;)


Jednocześnie Fucktura zapewni platformę do łatwego prowadzenia uproszczonej księgowości w chmurze korzystając z silnika profesjonalnego programu księgowego w najnowszych technologiach. Wszyscy użytkownicy będą mogli także zasilić fundację wspierającą skrzywdzonych przez urzędy skarbowe lub porzuconych przez swoje księgowe. W przyszłości będą mogli także zamówić świecki pogrzeb na platformie dajsieponieść.pl lub modnypogrzeb.pl.  


W niedalekiej przyszłości wszyscy zainteresowani będą mogli stać się niewolnikami Fucktury i zrzucić się na jej rozwój.  Jeżeli chcesz uzyskiwać więcej informacji na ten temat zapisz się na listę oczekujących lub na newsletter Wspólnego Interesu.

Udostępnij